КРАСНОЖАН ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

гіди Одеси

Красножан Олена Вікторівна

туристичний гід (гід-перекладач)

мови проведення екскурсій: українська, русский, English

Член ГС “Асоціація Гідів Одеси”

термін дії бейджу – 02.02.2023

Леонід Утьосов казав, що багато хто б хотіли народитися в Одесі, але не всім це вдається. Мені вдалося, і ось уже 42 роки, я дихаю цим повітрям, купаюся в морі і більше 7 років показую все куточки і дворики цього рудого міста.
У 2000 році, я закінчила ГДПІІМ (Горлівський інститут іноземних мов), в 2013 закінчила міські курси екскурсоводів та гідів-перекладачів.
Я працювала з великими групами, організовувала індивідуальні тури, винні та гастрономічні, тури вихідного дня, а іноді проводила їх для багатомовних груп.
Якщо ви думаєте, що це моя робота, то ви помиляєтеся. Відпочиваєте ви і відпочиваю я.
Я відкриваю разом з вами нові тури, топчу незвідані стежки в місті.

Мої екскурсії – це не лекції, це прогулянки, мета яких – закохати вас, мої гості, в це місто, відкрити сторінки історії, передати атмосферу міста і занурити вас в літо.
Я хочу показати вам обличчя цього міста, відкрити вам вулички-закутки, розповісти так, щоб ви, повертаючись до себе, додому, вже точно знали, що ви повернетеся. Хтось – знову на екскурсію, а хтось вирішить, що не зможе більше прожити без сонця, шелесту хвиль, запаху акацій і харизми Привозу.
Я покажу вам колодязі і мостові, відкрию ворота в “котячі двори”, ми вип’ємо кави, а може і не тільки кави, і перерахуємо всі сходинки ціх розпіарених Потьомкінських сходів.
До речі, а ви пам’ятаєте, скільки їх? Забули, ну так я вам нагадаю….

ЕКСКУРСІЇ:

ПАМ’ЯТНІ МІСЦЯ МІСТА ОДЕСИ

МУЗЕЙ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ У с. НЕРУБАЙСЬКЕ